jQuery Nicescroll (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Background
uk: Тло

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Minified
uk: Зменшений

en: Element
uk: Елемент

en: !error
uk: помилка

en: Cursor Color
uk: Колір курсора

en: Hardware Acceleration
uk: Апаратне прискорення
