jQuery Nicescroll (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Left
bo: གཡོན
