jQuery Nicescroll (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Minified
el: Ελαχιστοποιημένο
