jQuery Nicescroll (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
