jQuery Nicescroll (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Default
hr: Zadano

en: Background
hr: Pozadina

en: Bottom
hr: Dno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
