jQuery Nicescroll (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Element
id: Elemen
