jQuery Nicescroll (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Background
ja: 背景

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Element
ja: 要素
