jQuery Nicescroll (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
