jQuery Nicescroll (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Minified
ku: بچووککراوە
