jQuery Nicescroll (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست
