jQuery Nicescroll (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Background
ru: Фон

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Minified
ru: Уменьшенный

en: Element
ru: Элемент
