jQuery Nicescroll (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Background
es: Fondo

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Minified
es: Minicampo

en: Element
es: Elemento
