jQuery Nicescroll (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
