jQuery Nicescroll (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Top
is: Toppur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
