jQuery Nicescroll (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Scroll Speed
lt: Slinkimo greitis

en: Element
lt: Elementas
