jQuery Stick 'em (7.x-0.1-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Item
ca: Element

en: Container
ca: Contenidor

en: Paths
ca: Camins

en: Start
ca: Inici

en: Offset
ca: Desplaçament

en: CSS Path
ca: Camí dels CSS
