jQuery Stick 'em (7.x-0.1-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Item
cs: Položka

en: Container
cs: Kontejner

en: Paths
cs: Cesty

en: Start
cs: Začátek

en: Offset
cs: Posun
