jQuery Stick 'em (7.x-0.1-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Item
da: Element

en: Container
da: Beholder

en: Paths
da: Stier

en: Offset
da: Forskydning
