jQuery Stick 'em (7.x-0.1-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Item
fi: Nimike

en: Container
fi: Säiliö

en: Paths
fi: Polut

en: Start
fi: Alkaa
