jQuery Stick 'em (7.x-0.1-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Item
hu: Tétel

en: Container
hu: Tároló

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Start
hu: Kezdete

en: Selectors
hu: Kiválasztók

en: Offset
hu: Eltolás
