jQuery Stick 'em (7.x-0.1-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Item
is: Hlutur

en: Container
is: Gámur

en: Paths
is: Slóðir

en: Start
is: Hefst
