jQuery Stick 'em (7.x-0.1-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Item
tr: Öğe

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Paths
tr: Yollar

en: Start
tr: Başlangıç

en: Offset
tr: Başlangıç değeri
