jQuery Stick 'em (7.x-0.1-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Item
ar: عنصر

en: Container
ar: حاوية

en: Paths
ar: مسارات

en: Start
ar: البداية

en: Offset
ar: الإزاحة
