jQuery Stick 'em (7.x-0.1-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Item
lt: Elementas

en: Container
lt: Konteineris

en: Paths
lt: Keliai

en: Start
lt: Pradžia
