jQuery Stick 'em (7.x-0.1-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Item
pl: Element

en: Container
pl: Kontener

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Start
pl: Początek

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: CSS Path
pl: Ścieżka arkusza CSS
