jQuery Stick 'em (7.x-0.1-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Item
sv: Artikel

en: Container
sv: Grupp

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Start
sv: Från

en: Offset
sv: Kompensera
