jQuery Stick 'em (7.x-0.1-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Item
uk: Елемент

en: Container
uk: Контейнер

en: Paths
uk: Шляхи

en: Start
uk: Початок

en: Offset
uk: Зміщення
