jQuery Stick 'em (7.x-0.1-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Item
vi: Mục

en: Container
vi: Đồ chứa

en: Paths
vi: Đường dẫn

en: Start
vi: Khởi động

en: Offset
vi: Độ dịch
