jQuery Stick 'em (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Item
cy: Eitem

en: Paths
cy: Llwybrau

en: Start
cy: Dechrau

en: Offset
cy: Ongli
