jQuery Stick 'em (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Item
de: Element

en: Paths
de: Pfade

en: Start
de: Beginn

en: Selectors
de: Selektoren

en: Offset
de: Versatz

en: Description of your On this date settings page
de: Beschreibung der Konfigurationsseite „An diesem Datum“
