jQuery Stick 'em (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Paths
el: Διαδρομές

en: Start
el: Αρχή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση
