jQuery Stick 'em (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Item
fa: آیتم

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Paths
fa: مسیرها

en: Offset
fa: جابجایی
