jQuery Stick 'em (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Item
fr: Élément

en: Container
fr: Conteneur

en: Paths
fr: Chemins

en: Start
fr: Début

en: Selectors
fr: Sélecteurs

en: Offset
fr: Décalage
