jQuery Stick 'em (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Item
gl: Elemento

en: Container
gl: Contedor

en: Paths
gl: Rutas

en: Start
gl: Comezo

en: Offset
gl: Desprazamento
