jQuery Stick 'em (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Item
he: פריט

en: Container
he: מיכל

en: Start
he: התחלה

en: Offset
he: היסט
