jQuery Stick 'em (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Item
id: Barang

en: Container
id: Kontainer

en: Start
id: Mulai

en: Offset
id: Letak
