jQuery Stick 'em (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Item
ru: Элемент

en: Container
ru: Контейнер

en: Paths
ru: Пути

en: Start
ru: Начало

en: Selectors
ru: Селекторы

en: Offset
ru: Пропустить

en: CSS Path
ru: Путь CSS
