jQuery Stick 'em (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Item
be: Элемент

en: Container
be: Кантэйнер

en: Paths
be: Шляхі

en: Start
be: Пачатак
