jQuery Stick 'em (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Item
et: Kirje

en: Container
et: Konteiner

en: Paths
et: Asukohad

en: Start
et: Algus

en: Offset
et: Nihe
