jQuery Stick 'em (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Item
hr: stavka

en: Container
hr: Kontejner

en: Paths
hr: Putanje

en: Start
hr: Početak
