jQuery Stick 'em (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Item
lv: Ieraksts

en: Container
lv: Konteiners

en: Start
lv: Sākt

en: Offset
lv: Atkāpe
