jQuery Stick 'em (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Item
sk: Položka

en: Paths
sk: Cesty

en: Start
sk: Štart

en: Offset
sk: Ofset
