jQuery Twitter Search (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Block Title
lt: Bloko pavadinimas

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Term
lt: Terminas
