jQuery Twitter Search (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add block
ne: ब्लक थपनुहोस

en: Filter
ne: फिल्टर
