jQuery Twitter Search (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Block title
fa: عنوان قالبک

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Add block
fa: افزودن قالبک

en: Filter
fa: صافی

en: Term
fa: کلمه

en: Block title.
fa: عنوان قالبک.
