jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: content
af: inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Block Title
af: Bloktitel

en: Block title
af: Bloktitel

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Add block
af: Voeg blok by

en: Filter
af: Filtreer
