jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Add block
ar: أضف صندوقا

en: Filter
ar: انتقاء

en: Term
ar: المصطلح

en: Deleted comment @cid and its replies.
ar: تم حذف التعليق @cid وكل الردود عليه.
