jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: content
be: змест

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Add block
be: Дадаць блок

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Term
be: Тэрмін

en: Block title.
be: Тытул блоку.

en: Deleted comment @cid and its replies.
be: Выдаліць каментар @cid ды адказы на яго.
