jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Block title
bn: ব্লক শিরোনাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add block
bn: ব্লক যুক্ত কর

en: Filter
bn: ফিল্টার
