jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add block
bo: ལྷུ་ལག་ཁ་སྣོན

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Deleted comment @cid and its replies.
bo: དཔྱད་གཏམ་@cid་དང་དེའི་ལན་སུབ་ཚར།
